Новости проекта
Напоминаем, 1 августа платформа переходит на новый учебный год, большинство информации по прошлому году станет недоступно.

Рекомендуем выполнить следующие действия...

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах

Дата: 4 октября 2020 в 10:55, Обновлено 24 мая в 05:30

Міншчына спартыўная 

22.05.2021     10.00-17.30  Першынства РБ сярод кадэтаў (VІІ-VІІІ класы, Піскунова В.І.)

                          10.00-12.00 Гульні ў валейбол (ІХ-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная"  22.05.2021

10.05.2021 (за 15.05)     11.00-12.30  Гульні ў шашкі і шахматы (І-V класы,Панкевіч В.Я.)

                                              12.00-15.00 Секцыя "Таэквандо" (ІІI-ХІ класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная"  10.05.2021

08.05.2021      10.00-11.50  Гульні ў мяч (І-ІV класы, Шаўчэнка А.У.)

                          12.00-15.00 Секцыя "Таэквандо" (ІІI-ХІ класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная"  08.05.2021

24.04.2021      09.00-11.50  Гульні ў тэніс (V-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                          12.00-15.00 Секцыя "Таэквандо" (ІІI-ХІ класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная"  24.04.2021

17.04.2021      09.00-13.00  Раённыя спаборніцтвы па турызму "Школа выжывання" (VІІ-VІІІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                          10.00-17.00 Першынства Мінскай вобласці па таэквандо (VІI-ХІ класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная"  17.04.2021

10.04.2021      09.00-10.00  Турызм (V-VІІІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                          10.00-12.00 Дзень здароўя. Валейбол (ІХ-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                           12.30-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная"  10.04.2021

27.03.2021     09.00-13.00  Раённыя спаборніцтвы па спартыўным арыентаванні "Вясна - 2021" (V-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                         12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-ХІ класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 27.03.2021

20.03.2021     09.00-11.30  Гульні ў тэніс (V-VІІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                         10.00-17.00  Зборы па таэквандо г. Мінск (VІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 20.03.2021

13.03.2021     09.00-13.00  Раённыя спаборніцтвы па шахматам (VІІІ клас, Шаўчэнка А.У.)

                         10.00-17.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-ХІ класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 13.03.2021

06.03.2021     09.00-11.30  Гульні ў шашкі і шахматы (V-VІІІ класы, класныя кіраўнікі)

                          12.00-14.00 Гульні ў валейбол (VІІІ-Х класы, Шаўчэнка А.У.)

                          10.00-17.00  Зборы па таэквандо г. Мінск (VІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 06.03.2021

27.02.2021     09.00-11.30  Гульні ў тэніс (V-VІІ класы, класныя кіраўнікі)

                          10.00-17.00  Першынства Віцебскай вобласці па таэквандо (VІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 27.02.2021

20.02.2021     09.00-11.30  Гульні ў піянербол (V-VІІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                          12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 20.02.2021

13.02.2021     12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 13.02.2021

06.02.2021     9.30-10.30 Спартландыя "Вясёлыя старты" (І-ІІ класы, класныя кіраўнікі)

                         12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

                  10.40-11.40  Гульні ў баскетбол (VIIІ-ХІ класы, класныя кіраўнікі)

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 06.02.2021

30.01.2021    09.00-16.00  Адкрытае першынства СУСУ «ВОЦОРе» па таэквандо WT сярод юнакоў і дзяўчат 2004-2006, 2007-2009, 2010-2011 г.н. (г.Віцебск, 30-31.01.2021 г.)

                         12.00-15.00  Спартыўныя гульні ў мяч (V-VIII класы, класныя кіраўнік)

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 30.01.2021

23.01.2021     11.00-14.00  Наведванне катка РГЦ "Сілічы" (V-ХІ класы, класныя кіраўнікі)

                          12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 23.01.2021

16.01.2021     11.00-14.00  Наведванне катка РГЦ "Сілічы" (V-VІІІ класы, класныя кіраўнікі)

                          12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 16.01.2021

26.12.2020     12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная"  26.12.2020

19.12.2020     10.00-12.00  Турызм (V-VІІІ класы, класныя кіраўнікі)

                           12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 19.12.2020

12.12.2020     10.00-12.00  Дзень здароўя. Спаборніцтвы па баскетболе (ІХ-ХІ класы, класныя кіраўнікі)

                           12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 12.12.2020

05.12.2020     10.00-12.00  Спартландыя "Вясёлыя старты" (І-ІV класы, Шаўчэнка А.У.)

                         12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 05.12.2020

28.11.2020     12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

                  09.00-11.00  Гульні ў валейбол (ІХ-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 28.11.2020

21.11.2020     12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

                  10.00-12.00  Гульні ў шашкі і шахматы (V-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 21.11.2020

14.11.2020     10.00-12.00  Дзень здароўя. Гульні ў піянербол, валейбол (V-ХІ класы, класныя кіраўнікі)

                           12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 14.11.2020

31.10.2020     12.00-14.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

                  10.00-12.00  Гульні ў валейбол (ІХ-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 31.10.2020

24.10.2020     10.00-13.00  Раённыя спаборніцтвы па спартыўным арыентаванні (VІІ-ХІ класы,

                          Шаўчэнка А.У.)

                          12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 24.10.2020

17.10.2020     10.00-12.00  Гульні ў тэніс (V-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                          12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 17.10.2020

10.10.2020     10.00-12.00  Дзень здароўя. Гульні ў піянербол, валейбол (V-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                          12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 10.10.2020

03.10.2020     10.00-14.00  Раённыя спаборніцтвы па легкаатлетычным кросе (VІІ-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

                             12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Справаздача аб праведзеных мерапрыемствах "Міншчына спартыўная" 03.10.2020

26.09.2020     9.00-16.00  Рэспубліканскія спаборніцтвы па таэквандо "Першынства РБ сярод кадэтаў" (ІХ клас, Піскунова В.І.) 

                  10.00-13.00  Раённыя спаборніцтвы, прысвечаныя Сусветнаму дню турызма (VІІ-Х класы, Шаўчэнка А.У.)

                         9.00-11.00 Гульні ў шашкі і шахматы (ІІІ-VІ класы. Папко Р.Р.)

19.09.2020     12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

                  09.00-12.00  Гульні ў піянербол, валейбол (V-VIIІ класы, Шаўчэнка А.У.)

12.09.2020     12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

                  09.00-12.00  Гульні ў валейбол (ІХ-ХІ класы, Шаўчэнка А.У.)

05.09.2020     12.00-15.00  Секцыя "Таэквандо" (ІІI-Х класы, Піскунова В.І.) 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.