Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!

Спартландыі

Дата: 8 декабря 2016 в 15:56, Обновлено 22 октября в 07:28

16.09.2017 Раённыя спаборніцтвы па лёгкаатлетычным кросе. Каманда хлопчыкаў у саставе Даніленка Арцёма (10 клас), Ліса Дзмітрыя (10 клас), Бароўскага Паўла (10 клас), Красуцкага Андрэя (10 клас), Мірончыка Андрэя (6 клас) заняла І месца, каманда дзяўчат у саставе Шаўчэнка Ганны (11 клас), Панамарэнка Вікторыі (10 клас), Панюшкінай Таццяны (8 клас), Бандарэнка Паліны (7 клас) заняла ІІ месца. Віншуем!!!

11.03.2017  Раённыя спаборніцтвы па тэнісе  - выхад у фінал (Шаўчэнка Ганна ( 10 клас), Даніленка Арцём (9 клас), Красуцкі Андрэй (9 клас)).

03.03.2017  Раённыя спаборніцтвы па баскетболе сярод дзяўчат  - ІІ каманднае месца (Шаўчэнка Ганна ( 10 клас), Арцёмава Алеся (11 клас), Мехедка Вера (9 клас), Панамарэнка Вікторыя  (9 клас), Панюшкіна Таццяна (7 клас), Налімава Юлія (7 клас)).

28.01.2017  Раённыя спаборніцтвы па баскетболе сярод юнакоў (фінал)  - ІІ каманднае месца (Грышко Данііл (11 клас), Міцін Арцём (11 клас), Даніленка Уладзіслаў (11 клас), Васіленка Андрэй (11 клас), Ліс Дзмітрый (9 клас), Даніленка Арцём (9 клас)).

11.01.2017 Раённыя спаборніцтвы па тэхніцы пешаходнага турызму ў закрытых памяшканнях 

                                   Грышко Данііл, вучань 11 класа – дыплом 1 ступені

                                   Мартысюк Арцём, вучань 11 класа – дыплом 2 ступені

                                   Даніленка Арцём, вучань 9 класа – дыплом 3 ступені

                                   Шаўчэнка Ганна, вучаніца 10 класа – дыплом 1 ступені

                                   Арцёмава Алеся, вучаніца 11 класа – дыплом 2 ступені

24.12.2016 Раённыя спаборніцтвы "Абаронца Айчыны"  - ІІІ каманднае месца (Грышко Данііл (11 клас), Пазняк Антон (11 клас), Мельнічонак Яўгеній (10 клас), Беланоўскі Алег (11 клас))

05.11.2016 Раённыя спаборніцтвы па спартыўнаму арыентаванню "Залатая восень" - Панюшкіна Таццяна (7 клас) дыплом 2 ступені, Даніленка Арцём (9 клас) - дыплом 1 ступені, Грышко Данііл (11 клас) - дыплом 2 ступені

01.10.2016 Раённыя спаборніцтвы па лёгкаатлетычным кросеІІІ каманднае месца

                    

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.