План работы ўстановы ў шосты школьны дзень на 2020/2021 н.г.

Дата: 13 января 2017 в 05:47, Обновлено 4 октября в 10:57

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі “Астрошыцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Лагойскага раёна”  ў шосты школьны дзень

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дата

Мерапрыемства

Удзельнікі

Адказныя

05.09.2020

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Сход членаў ГА “БРСМ”. Абнаўленне інфармацыйнага стэнда “Грамадскія арганізацыі”

Члены ГА “БРСМ”

Раманцевіч Ю.М.

12.09.2020

Афармленне выставы малюнкаў і калажэй “Школа-спорт-здароўе”

Савет вучняў

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Сход членаў ГА “БРСМ”. Абнаўленне інфармацыйнага стэнда “Грамадскія арганізацыі”

Члены ГА “БРСМ”

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да Дня настаўнікаў, Дня маці

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

19.09.2020

Сход членаў  Клуба Юных выратавальнікаў-пажарных. Абнаўленне інфармацыйнага стэнда па пажарнай бяспецы, па правілах дарожнага руху

Члены КЮВП, ЮІР

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Падрыхтоўка да Дня настаўнікаў, Дня маці

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да раённага конкурса “Тышкевіцкія чытанні”

ІХ класс

Макуцэвіч А.Г.

26.09.2020

Экалагічны квэст

ІХ-ХI класы

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да раённых  спаборніцтваў, прысвечаных Сусветнаму дню турызма

VІ-X класы

Шаўчэнка А.У.

Падрыхтоўка да Дня настаўнікаў, Дня маці

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

03.10.2020

Конкурс букетаў і вырабаў з прыроднага матэрыялу “Восеньскі калейдаскоп”

І-VI класы

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Падрыхтоўка да Дня маці. Школьны веснік “14 кастрычніка – Дзень матуль” (выпуск віншавальнай газеты)

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да раённага мерапрыемства, прысвечанае Дню нараджэння БМГАВП

Члены КЮВП

Раманцевіч Ю.М.

Віншаванне ветэрана педагагічнай працы Абрагімовіч С.В. з днём настаўніка

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

10.10.2020

Падрыхтоўка да Дня маці

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да раённага мерапрыемства, прысвечанае Дню нараджэння БМГАВП

Члены КЮВП

Раманцевіч Ю.М.

Рэйд “Сям’я”

Класныя кіраўнікі

17.10.2020

Інтэлектуальны марафон “” Свая гульня

V-VІІІ  класы

Класныя кіраўнікі

Раённае мерапрыемства, прысвечанае Дню нараджэння ГА “БМГАВП”

ІХ-X класы

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Падрыхтоўка да раённага конкурса “Тышкевіцкія чытанні”

ІХ класс

Макуцэвіч А.Г.

Школьны веснік “24 кастрычніка – Дзень арганізацыі Аб’яднаных нацый”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

24.10.2020

Паездка ў тэатр

IX-XI класы

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

31.10.2020

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Аздараўленчы лагер дзённага знаходжання “Максімум” культурна-дасугавага накірунку

І-ІV класы

Раманцевіч Ю.М.

Школьны веснік “11 лістапада – Міжнародны дзень энергазберажэння”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

14.11.2020

Забаўляльная праграма “Гуляем разам”

І-ІV класы

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Сход членаў КЮВП “Ты адзін з нас”. Сустрэча з прадстаўнікамі РАНС Лагойскага раёна

Члены КЮВП

Раманцевіч Ю.М.

Школьны веснік “21 лістапада - Сусветны дзень некурэння.Прафілактыка анкалагічных захворванняў

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

21.11.2020

Экскурсія ў музей Тышкевічаў г.Лагойск

V-VІІІ класы

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да раённага конкурса “Дзеці. Вада. Бяспека”

V-VІІІ класы

Класныя кіраўнікі

Аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Падрыхтоўка да святкавання новага года

V-XI класы

Класныя кіраўнікі

28.11.2020

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Віктарына “Я ведаю сваю краіну”

ІХ-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

Школьны веснік “1 снежня – Сусветны дзень барацьбы са СНІДам”

Савет вучняў

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да святкавання новага года

V-XI класы

Класныя кіраўнікі

05.12.2020

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Спартландыя “Вясёлыя старты”

І-ІV класы

Класныя кіраўнікі

Горад майтсраў “Вёска будучыні”

І-ІV класы

Класныя кіраўнікі

Адкрыццё майстэрні Дзеда Мароза

І-ІV класы

Класныя кіраўнікі

Аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да святкавання новага года

V-XI класы

Класныя кіраўнікі

Школьны веснік “10 снежня – Дзень праў чалавека”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

12.12.2020

Акцыя “Цуды на Каляды”

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да святкавання новага года

V-XI класы

Класныя кіраўнікі

Наведванне катка РГЦ “Сілічы”

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Школьны веснік. Выпуск тэматычнай насценгазеты

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

19.12.2020

Круглы стол “Калейдаскоп субкультур падлеткаў”

V-VІІІ класы

Класныя кіраўнікі

Пазнавальная віктарына “Па краіне ведаў”

V-VІІІ класы

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да раённых, абласных, рэспубліканскіх спаборніцтваў

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Школьны веснік. Выпуск тэматычнай насценгазеты па ЗЛЖ

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Падрыхтоўка да святкавання новага года

V-XI класы

Класныя кіраўнікі

26.12.2020

Наведванне музея М.Багдановіча г.Мінск

ІX-XI класы

Класныя кіраўнікі

Наведванне рэспубліканскага гарналыжнага комплекса “Сілічы”

V-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРСМ”, ГА “БРПА”

Раманцевіч Ю.М.

Узаемадзеянне з адміністратыўнымі структурамі Логойскага раёна

Узаемадзеянне з медыцынскімі і спартыўнымі ўстановамі горада з мэтай папулярызацыі здаровага ладу жыцця

Кожная 1 субота месяца

Дзень

здароўя

Кожная 2 субота месяца

Узаемадзеянне з праваахоўнымі органамі Лагойскага раёна з мэтай прафілактыкі супрацьпраўных паводзін непаўналетніх, узаемадзеянне з супрацоўнікамі МНС і ДАІ з мэтай прафілактыкі дзіцячага траўматызму

Кожная 3 субота месяца

Узаемадзеянне з рознымі ўстановамі горада з мэтай прафарыентацыі навучэнцаў

Кожная 4 субота месяца

Мерапрыемствы, якія праводзяцца ў шосты школьны дзень па асобным плане

Аб’яднанні па інтарэсах:

“Маленькія чараўнікі”

“Юны фалькларыст”

І-IV класы

ІІ-VII класы

Асташэвіч К.В.

Асташэвіч К.В.

Секцыя “Таэквандо”

ІІ-IX класы

Піскунова В.І.

Спартыўныя мерапрыемствы “Міншчана спартыўная”

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі, Шаўчэнка А.У.

Кансультацыя для вучняў па вучэбных прадметах

II-XI класы

Настаўнікі-прадметнікі

Кансультацыя для вучняў і законных прадстаўнікоў

I-XI класы

Класныя кіраўнікі

Дні здароўя

I-XI класы

Шаўчэнка А.У.

Раённыя спаборніцтвы, мерапрыемствы, алімпіяды (згодна з планам упраўлення па адукацыі, спорце і турызме)

I-XI класы

Рамнцевіч Ю.М.

    

                                

                          

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.