Графік кансультацый па вучэбных прадметах

Дата: 27 сентября в 12:00, Обновлено 29 сентября в 13:12

Графік правядзення кансультацый для вучняў ІІ-ХІ у шосты школьны дзень па вучэбных прадметах

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дата

Вучэбны прадмет

Час

Месца правядзення

Настаўнік

12.09

хімія, біялогія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№26

Раковіч С.А.,  Сарокін У.Р., Раманцевіч Ю.М.

19.09

гісторыя, фізіка, рус.мова, англ.мова

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№23

Каб.№28

Каб.№30

Каб.№24

Макуцэвіч А.Г. Папко Р.Р.              Панкевіч В.Я. Разгуліна А.У.

26.09

бел.мова, геаграфія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

Каб.№32

Каб.№33

Каб.№29

Бельская І.С.           Кункевіч В.М.    Сушко Т.Я.

03.10

вуч.прадметы пачатковых класаў

9.00-11.00

Каб.№35

Каб.№13

Каб.№14

Шаўчэнка В.С.     Зубенка Н.П.     Сарокіна С.В.

10.10

хімія, біялогія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№26

Раковіч С.А.,  Сарокін У.Р., Раманцевіч Ю.М.

17.10

гісторыя, фізіка, рус.мова, англ.мова

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№23

Каб.№28

Каб.№30

Каб.№24

Макуцэвіч А.Г. Папко Р.Р.              Панкевіч В.Я. Разгуліна А.У.

24.10

бел.мова, геаграфія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

Каб.№32

Каб.№33

Каб.№29

Бельская І.С.           Кункевіч В.М.    Сушко Т.Я.

07.11

вуч.прадметы пачатковых класаў

9.00-11.00

Каб.№35

Каб.№13

Каб.№14

Шаўчэнка В.С.     Зубенка Н.П.     Сарокіна С.В.

14.11

хімія, біялогія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№26

Раковіч С.А.,  Сарокін У.Р., Раманцевіч Ю.М.

21.11

гісторыя, фізіка, рус.мова, англ.мова

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№23

Каб.№28

Каб.№30

Каб.№24

Макуцэвіч А.Г. Папко Р.Р.              Панкевіч В.Я. Разгуліна А.У.

28.11

бел.мова, геаграфія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

Каб.№32

Каб.№33

Каб.№29

Бельская І.С.           Кункевіч В.М.    Сушко Т.Я.

05.12

вуч.прадметы пачатковых класаў

9.00-11.00

Каб.№35

Каб.№13

Каб.№14

Шаўчэнка В.С.     Зубенка Н.П.     Сарокіна С.В.

12.12

хімія, біялогія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№26

Раковіч С.А.,  Сарокін У.Р., Раманцевіч Ю.М.

19.12

гісторыя, фізіка, рус.мова, англ.мова

9.00-10.00

10.00-11.00

Каб.№23

Каб.№28

Каб.№30

Каб.№24

Макуцэвіч А.Г. Папко Р.Р.              Панкевіч В.Я. Разгуліна А.У.

26.12

бел.мова, геаграфія, матэматыка

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

Каб.№32

Каб.№33

Каб.№29

Бельская І.С.           Кункевіч В.М.    Сушко Т.Я.

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                    Ю.М.Раманцевіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.