"Міншчына спартыўная"

Дата: 17 ноября 2016 в 08:00, Обновлено 4 октября в 11:18

Скончылася актыўнае цёплае лета, а разам з ім завяршылася летняя акцыя "Міншчына спартыўная". Дзякуючы якой кожны жадаючы змог выбраць прыдатны для сябе актыўны летні адпачынак, падзяліць радасць здаровага ладу жыцця з сябрамі, бацькамі і педагогамі. Але не варта сумаваць! Восеньская пара - не менш займальны час года для заняткаў спортам! Дапамагчы дзіцяці стаць моцным, моцным, здаровым-гэта жаданне бацькоў і адна з асноўных задач, якія стаяць перад школай. Заняткі фізкультурай і спортам спрыяльна ўплываюць на здароўе школьнікаў, дазваляюць ім актыўна ўдзельнічаць у розных спаборніцтвах, а галоўнае-выхоўваюць волю да дасягнення мэты. Менавіта таму з пачатку новага навучальнага года стартуе сезонны праект " Міншчына спартыўная. Восень». Запрашаем прыняць актыўны ўдзел у займальных мерапрыемствах педагогаў, кіраўнікоў, бацькоў і навучэнцаў нашай установы!